Oprawy oświetleniowe

Światło we wnętrzach gra ważną rolę, a jego oprawa powinna współgrać z panującym w nich wystrojem i funkcją jaką pomieszczenie ma spełniać.

Mnogość dostępnych na rynku lamp ściennych i sufitowych pozwala na zaprojektowanie oryginalnego oświetlenia, do każdego wnętrza, urządzonego nawet w najbardziej unikatowym stylu. Innej oprawy oświetleniowej wymaga budynek mieszkalny niż biuro czy np. warsztat.

W Hurtowni Elektra oferujemy bogaty wybór produktów oświetleniowych, od tradycyjnych, stosowanych w mieszkaniach, po innowacyjne i energooszczędne rozwiązania mające zastosowanie m.in. w budynkach przemysłowych.

W asortymencie naszej hurtowni znajdują się zarówno oprawy techniczne, jak i dekoracyjne, do zastosowania wewnątrz budynku oraz na zewnątrz. Wszystkie oprawy oświetleniowe pochodzą od cenionych producentów tj. Philips. Oferujemy szeroką gamę lamp stojących, opraw LED, opraw sufitowych, ściennych, punktowych, a także szynowych i taśmowych. Posiadamy produkty o różnym natężeniu światła. W Hurtowni Elektra dostępne jest także oświetlenie specjalistyczne m.in. oświetlenie awaryjne, oprawy przeciwwybuchowe, bakteriobójcze, hermetyczne, przemysłowe i kanałowe.


Zamówienia