O nas

Poznaj nas bliżej

Działamy od 1994 roku w branży elektrycznej

ELEKTRA Hurtownia Sp. z o. o. rozpoczęła swą działalność w 1994 roku w Stargardzie, aby wkrótce stać się jedną z największych hurtowni elektrycznych w województwie zachodniopomorskim. Niewątpliwie swój sukces zawdzięcza pracownikom, którzy dbają o jej rozwój i wizerunek.

Bogate doświadczenie zawodowe zaowocowało stałą współpracą z setkami klientów – przedsiębiorców z branży elektrycznej (monterów, firm usługowych, firm handlowych) z regionu województwa zachodniopomorskiego.


Gwarancja najlepszej obsługi klienta


25 lat doświadczenia w branży elektrycznej


20 000 produktów najlepszych marek


Szybka i sprawna dostawa

Duże inwestycje to nasza specjalność

Hurtownia ELEKTRA wyspecjalizowała się w obsłudze dużych inwestycji budowlanych oraz firm produkcyjnych. Istotną zaletą wyróżniającą jakość naszych usług jest posiadanie bardzo dobrze zaopatrzonego magazynu. W Hurtowni Elektra gwarantujemy dostępność szerokiej gamy towarów elektrycznych w dniu złożenia zamówienia.

Specjaliści w branży elektrycznej

Pracownicy Hurtowni Elektra posiadają wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, co czyni z nich nie tylko dobrych sprzedawców, ale przede wszystkim kompetentnych doradców. Każdy klient może liczyć na indywidualną oraz fachową obsługę i wsparcie na każdym kroku w czasie dokonywania zamówienia.

Partnerzy

Współpracujemy z ponad 60 najlepszymi markami w branży, dzięki temu oferujemy naszym klientom blisko 20 000 najlepszych produktów elektrycznych w cenach niższych niż oferowane w popularnych sieciówkach.

Łatwy załadunek towarów

Hurtownia Elektra posiada plac manewrowy oraz park maszynowy, co umożliwia sprawne przeładunki towarów.

Zamówienia